خدمات شبکه و کامپیوتر در تهران

تعمیرات و خدمات کامپیوتری گروه استاد شبکه در تهران

گروه استاد شبکه آماده انجام تعمیرات و خدمات کامپیوتردر سایر نقاط تهران می باشد. تعمیرات و خدمات کامپیوتر که توسط گروه استاد شبکه در محل قابل ارایه است:

خدمات نصب سیستم عامل ویندوز

نصب کلیه سیستم عامل های کلاینت ویندوزی شامل ویندوز 7، ویندوز 8، ویندوز 8.1 و ویندوز 10

نصب کلیه سیستم عامل های سرور ویندوزی شامل ویندوز سرور 2008، ویندوز سرور 2012، ویندوز سرور 2016 و نصب ویندوز سرور 2019

نصب درایورهای مورد نیاز سیستم شامل نصب درایور کارت گرافیک، نصب درایور کارت شبکه، نصب درایور کارت صدا

عیب یابی قطعات سخت افزاری سیستم و رفع مشکل بالا نیامدن ویندوز و خاموش شدن سیستم

عیب یابی هارد دیسک، عیب یابی پاور سیستم و رفع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری سیستم های کامپیوتری در محل

انجام تنظیمات آماده سازی مودم برای استفاده و نیز تنظیمات مورد نیاز برای امنیت مودم جمله خدماتی است که برای دریافت آن میتوانید با ما تماس بگیرید.

نصب ویندوز در محل

عیب یابی و تعویض سخت افزارهای لپتاپ و PC

میتوانید برای ارتقا سیستم های خود که بیشتر شامل افزایش مقدار RAM نصب شده روی سیستم، تغییر CPU سیستم، تعویض هارد دیسک و حافظه ذخیره سازی سیستم، تعویض کارت گرافیک و نیز برای عیب یابی و رفع مشکل قطعات سخت افزاری سیستم های خود با ما تماس بگیرید.

همچنین میتوانید برای ایجاد زمان بندی برای گرفتن بک آپ از محتویات موجود در سیستم و بازگردانی آن در صورت بروز مشکل با ما تماس بگیرید.

خدمات سخت افزاری کامپیوتر در محل

خدمات نرم افزاری گروه استاد شبکه

انجام تنظیمات حرفه ای نرم افزاری برای افزایش کارآیی و سرعت سیستم ها

نصب کلیه برنامه های عمومی شامل مجموعه آفیس، مرورگرها، مدیریت دانلود و نرم افزارهای فشرده سازی

نصب نرم افزار های تخصصی شامل فوتوشاپ، کرل دراو، اتوکد، ای تپس و سایر نرم افزارهای تخصصی

نصب و راه اندازی پرینترهای محلی و لوازم جانبی دیگر شامل فکس، دستگاه های کپی و غیره از جمله مواردی است که برای دریافت آن میتوانید با ما تماس بگیرید.

خدمات راه اندازی شبکه های کامپیوتری در تهران

انجام خدمات اشتراک گذاری فایل ها وپرینترها

یکی از خدماتی که در قسمت راه اندازی شبکه کامپیوتری در محل مشتری میشود خدمات مربوط به اشتراک گذاری پوشه ها و پرینترها در شبکه های محلی شرکت ها و موسسات است. اگر شما هم نیاز به اشتراک گذاری پوشه ها و فایلها در محل کار خود را دارید، برای دریافت این خدمات با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری پوشه و پرینتر
انجام کلیه خدمات اشتراک گذاری پوشه و پرینتر

راه اندازی شبکه کامپیوتری ورک گروپ و دامین

خدمات راه اندازی شبکه های ورک گروپ و دامین یکی دیگر از خدماتی است که توسط گروه استاد شبکه با توجه به نیاز و خواسته شما انجام میشود و بسته به نیاز شما با راه اندازی IIS و CA Server و DFS گسترش می یابد.

آموزش ویندوز سرور 2016

خدمات دورکاری و دسترسی از راه دور

راه اندازی سرویس های دورکاری و ایجاد امکان دسترسی به منابع و پوشه های کاری از راه دور یکی دیگر از خدماتی است که توسط گروه استاد شبکه ارایه میشود. اگر شما هم میخواهید از خانه به نرم افزارهای محل کار متصل شوید یا میخواهید به فایلها و پوشه های موجود در سیستم خود همیشه حتی از طریق گوشی دسترسی داشته باشید، برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

راه اندازی دورکاری
راه اندازی سرویس های دورکاری و دسترسی به منابع از راه دور

در قسمت سرور، سرویسهای مورد نیاز برای نصب بررسی می شوند. در صورت نیاز مجازی سازی انچام شده و سیستم عامل سرور بسته به کارکرد سرور و نرم افزارهای مورد نیاز نصب می گردد.

خدمات نصب انواع ویندوز و مجازی سازی

کلیه خدمات نصب سیستم عامل و نیز در صورت نیاز مجازی سازی توسط گروه استاد شبکه انجام می شود.

در بخش کلاینت ها نرم افزارهای عمومی مانند آفیس، نرم افزارهای ادوبی و سایر نرم افزارها مورد نیاز مطابق با آخرین نسخه نصب می شوند.

خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

خدمات پشتیبانی که یکی از اصلی ترین خدمات کامپیوتری گروه استاد شبکه است و عبارت است از پشتیبانی و نگهداری از تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه و رفع مشکلات و پیاده سازی سرویسهای مورد نیاز در شرکتها و سازمانهایی که از شبکه های کامپیوتری استفاده میکنند. برای دریافت این خدمات میتوانید با ما تماس بگیرید.

انجام خدمات امنیت شبکه

نصب و راه اندازی فایروال های امنیتی سخت افزاری و نرم افزاری بر روی ورودی شبکه جهت جلوگیری از نفوذ به شبکه و نیز کنترل اینترنت مصرفی و دسترسی به صفحات وب توسط کاربران داخل مجموعه. این تنظیمات به گونه ای توسط گروه استاد شبکه انجام میشود که با وجود استفاده آسان کاربران و امکان نفوذ به شبکه سخت شود. برای دریافت این خدمات هم میتوانید با ما تماس بگیرید.

اگر برای کسب و کار خود قصد راه اندازی شبکه کامپیوتری دارید و یا به علت تغییر محل کارتان نیاز به راه اندازی مجدد شبکه خود دارید، و یا هر علت دیگری میتوانید برای انجام کلیه خدمات مربوط به خدمات اکتیو شبکه در تهران با گروه استاد شبکه تماس بگیرید.

گروه استاد شبکه آماده انجام قرارداد پشتیبانی شبکه ، سخت افزار و نرم افزار و کلیه خدمات پشتیبانی اکتیو شبکه در تهران با شرکتها، مدارس و آموزشگاه ها می باشد.

خدمات کابل کشی شبکه

خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

One thought on “خدمات شبکه و کامپیوتر در تهران

  • 8 اردیبهشت، 1399 در t 0:24 ق.ظ
    Permalink

    I could not resist commenting. Perfectly written!

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *