یکی از وظایف دومین کنترولی که نقش PDC Emulator در اکتیودایرکتوری را بر عهده دارد، سرور مرکزی زمان یا Time Server است. وظیفه مهم دیگر PDC Emulator حفظ آخرین پسورد برای هر حساب کاربری است و به همین دلیل برای تغییر پسورد هر دومین کنترولی را مجبور میکند که مستقیما این کار را به سمت خودش ارسال کنند. این کار سبب پشتیبانی از قابلیت PDC زنجیره ای یا PDC-chaining میشود. این قابلیت زمانی اتفاق می افتد که یک حساب کاربری برای احراز هویت اقدام میکند و دومین کنترولر محلی فکر میکند که این پسورد صحیح نیست، در نتیجه این دومین کنترولر از حالت زنجیره ای استفاده کرده و این پسورد را به سمت PDC میفرستد تا ببیند که این پسورد درست است یا خیر. همچنین سرور PDC، سروری است که ابزار مدیریت سیاست های گروهی یا Group Policy به عنوان سرور هدف یا Target از آن استفاده میکنند. دلیل این کار این است که انجام تغییرات مشابه در دومین کنترولر های دیگر توسط ادمینهای دیگر در یک زمان کاهش یابد.

آموزش نصب و فعال سازی آنتی ویروس و ESET Internet Security

گروه استاد شبکه ارایه دهنده خدمات شبکه های کامپیوتری و فروشنده لایسنس آنتی ویروس های ESET، لایسنس اورژینال آنتی ویروس و Internet Security شرکت ESET  را به صورت نیم بها به قیمت:

50 هزار تومان برای نسخه دسکتاپ

20 هزار تومان برای نسخه موبایل

عرضه میکند.

همچنین میتوانید برای پیکربندی و انجام تنظیمات سیستمها و سرویسهای شبکه های کامپیوتری خود علاوه بر آموزش های موجود در قسمتهای مختلف سایت از خدمات کامپیوتری و خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری که توسط گروه استاد شبکه ارایه میشود استفاده کنید.