شرکت اینتل بزرگترین تولید کننده CPU از سالها پیش قدرت پردازشی محصولات خود را با نمایش ستاره بر روی محصولات نمایش می دهد. Star Rating یا رتبه بندی ستاره ای شرکت اینتل در واقع  معیار سرعت و قدرت یک محصول است. این ستاره ها بر اساس مجموعه ای از ملاک ها و معیارها تعیین می شوند که شامل تعداد هسته ها، سرعت ساعت یا همان Clock Speed که بر اساس گیگاهرتز اندازه گیری می شود، اندازه حافظه کش CPU و همچنین برخی از امکانات ویژه پردازنده های اینتل مثل Turbo Boost و Hyper-Threating که تعیین کننده کارایی و بازده CPUها هستند، محاسبه و بر روی محصول بصورت برچسب قرار می گیرند.

رتبه بندی ستاره ای شرکت اینتل برای کمک به مصرف کنندگان یک سیستم پنج ستاره را  قرار داده که کارآیی هر پردازنده را در مقابل عوامل مختلف نشان میدهد. مانند هتل ها و رستوران ها، رتبه ستاره بالاتر، یعنی محصول گران تر و بهتر است.

همچنین میتوانید برای پیکربندی و انجام تنظیمات سیستمها و سرویسهای شبکه های کامپیوتری خود علاوه بر آموزش های موجود در قسمتهای مختلف سایت از خدمات کامپیوتری و خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری که توسط گروه استاد شبکه ارایه میشود استفاده کنید.