خدمات شبکه های کامپیوتری در تهران

انجام خدمات اشتراک گذاری فایل ها وپرینترها

یکی از خدماتی که توسط گروه استاد شبکه در محل انجام میشود خدمات مربوط به اشتراک گذاری پوشه ها و پرینترها در شبکه های محلی شرکت ها و موسسات است. اگر شما هم نیاز به اشتراک گذاری پوشه ها و فایلها در محل کار خود را دارید، برای دریافت این خدمات با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری پوشه و پرینتر
انجام کلیه خدمات اشتراک گذاری پوشه و پرینتر

راه اندازی شبکه ورک گروپ و دامین

خدمات راه اندازی شبکه های ورک گروپ و دامین یکی دیگر از خدماتی است که توسط گروه استاد شبکه با توجه به نیاز و خواسته شما انجام میشود و بسته به نیاز شما با راه اندازی IIS و CA Server و DFS گسترش می یابد.

آموزش ویندوز سرور 2016

خدمات دورکاری و دسترسی از راه دور

راه اندازی سرویس های دورکاری و ایجاد امکان دسترسی به منابع و پوشه های کاری از راه دور یکی دیگر از خدماتی است که توسط گروه استاد شبکه ارایه میشود. اگر شما هم میخواهید از خانه به نرم افزارهای محل کار متصل شوید یا میخواهید به فایلها و پوشه های موجود در سیستم خود همیشه حتی از طریق گوشی دسترسی داشته باشید، برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

در قسمت سرور، سرویسهای مورد نیاز برای نصب بررسی می شوند. در صورت نیاز مجازی سازی انچام شده و سیستم عامل سرور بسته به کارکرد سرور و نرم افزارهای مورد نیاز نصب می گردد.

نصب انواع ویندوز و مجازی سازی

کلیه خدمات نصب سیستم عامل و نیز در صورت نیاز مجازی سازی توسط گروه استاد شبکه انجام می شود.

در بخش کلاینت ها نرم افزارهای عمومی مانند آفیس، نرم افزارهای ادوبی و سایر نرم افزارها مورد نیاز مطابق با آخرین نسخه نصب می شوند.

انجام خدمات امنیت شبکه

جهت جلوگیری از نفوذ به شبکه و نیز کنترل اینترنت مصرفی و دسترسی به صفحات وب توسط کاربران داخل مجموعه میتوان از فایروال های امنیتی سخت افزاری و نرم افزاری که توسط شرکت های بزرگ و معتبر دنیا ساخته شده اند و در ایران در دسترس میباشند، بر روی ورودی شبکه نصب و راه اندازی میشود. این تنظیمات به گونه ای توسط گروه استاد شبکه انجام میشود که هم کاربران راحت باشند و هم امکان نفوذ به شبکه سخت شود. برای دریافت این خدمات هم میتوانید با تماس بگیرید.

اگر برای کسب و کار خود قصد راه اندازی شبکه جدیدی را دارید و یا به علت تغییر محل کارتان نیاز به راه اندازی مجدد شبکه خود دارید، و یا هر علت دیگری میتوانید برای انجام کلیه خدمات مربوط به خدمات اکتیو شبکه در تهران با گروه استاد شبکه تماس بگیرید.

گروه استاد شبکه آماده انجام قرارداد پشتیبانی شبکه ، سخت افزار و نرم افزار و کلیه خدمات پشتیبانی اکتیو شبکه در تهران با شرکتها، مدارس و آموزشگاه ها می باشد.

1 دیدگاه دربارهٔ «خدمات شبکه های کامپیوتری در تهران»

دیدگاهتان را بنویسید