چاپگر حرارتی یکی از انواع چاپگرها میباشد که با ایجاد گرما یا حرارت متن مورد نظر را روی رول کاغذی مخصوص چاپ میکند. این دسته از چاپگرها برخلاف سایر چاپگرهای موجود، نیازی به جوهر یا شارژ کارتریج ندارند و برای شرایطی مناسب هستند که تعداد پرینت بالایی در روز گرفته شده اما ماندگاری متن چاپ شده از اهمیت کمتری برخوردار باشد. این نوع کاربری کاملا مناسب درمانگاهها، رستورانها، فروشگاه ها و تمامی مراکزی است که روزانه نیاز به چاپ تعداد بالایی قبض دارند. برای نصب، راه اندازی و انواع خدمات پرینترهای حرارتی میتوانید با ما تماس بگیرید.

نصب و راه اندازی پرینتر حرارتی

این روش مانند روش پرینت اتو برای انتقال طرح مدار روی فیبر مدار چاپی استفاده میشود. در چاپگرهای حرارتی، تنها هزینه چاپ، تهیه رول کاغذ مخصوص است که استفاده از این نوع پرینترها را مقرون به صرفه میکند. معمولا کاغذ چاپگرهای حرارتی را در بازار با نام فیش پرینتر میشناسند که به صورت رول عرضه میشود و بسته به کیفیت و اندازه طول رول، دارای قیمت های متفاوتی هستند.

فروش و ارسال انواع کاغذ رول پرینت

برای تهیه انواع فیش پرینت و نیز رفع مشکلات و نصب و راه اندازی و کلیه خدمات پرینترهای حرارتی میتوانید با شماره 09355213763 تماس بگیرید.

همچنین میتوانید علاوه بر آموزش های موجود در قسمتهای مختلف سایت برای دریافت خدمات نصب و پیکربندی پرینتر در محل و نیز سایر خدمات سیستمهای کامپیوتری خود با ما تماس بگیرید.

آموزش نصب و فعال سازی آنتی ویروس و ESET Internet Security

گروه استاد شبکه ارایه دهنده خدمات شبکه های کامپیوتری و فروشنده لایسنس آنتی ویروس های ESET، لایسنس اورژینال آنتی ویروس و Internet Security شرکت ESET  را به صورت نیم بها عرضه میکند.